Jak zarabiać na kryptowalutach?

Zarabianie w internecie

Czy warto zarabiać na kryptowalutach w 2023 roku?

Zarabianie na kryptowalutach w aktualnych „trudnych” czasach jest jednym z najpewniejszych źródeł zarobku, rynek kryptowalut działa 7 dni w tygodniu i jest o wiele mniej podatny na wszelkie działania wywołane pandemią i lockdownem niż jeżeli giełda forex.


Zarobek na kryptowalutach niesie za sobą nieograniczone możliwości rozwoju i poszerzania swoich horyzontów – od zarabiania na inwestycjach, po kopanie kryptowalut i handel koparkami kryptowalut. My skupiamy się na tym pierwszym!

Zalety zarabiania na kryptowalutach

Zarabianie na kryptowalutach można uznać za jedno z prostszych sposobów na zarabianie, nie wymaga ono dużego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy jak w przypadku innych biznesów.

ZAROBEK W DOWOLNYCH GODZINACH

Nie jesteś uzależniony od pracodawcy, pracujesz gdzie chcesz i przedewszystkim kiedy chcesz! Nawet z drugiego końca świata.

NISKI WKŁAD WŁASNY

Inwestycje w kryptowaluty niewymagają dużego depozytu startowego, minimalny depozyt z którym możesz zacząć przygodę wynosi 250$ czyli około 950zł.

NIEWYMAGANE DOŚWIADCZENIE

Jeśli chcesz korzystać z sygnałów od analityków nie potrzebujesz żadnej wiedzy!

WYSOKIE ZAROBKI NAWET NA POCZĄTKU

Prawdopodobnie żaden z innych biznesów nie da Ci możliwości zarabiania nawet 1000zł dziennie już w pierwszych dniach.

Ile można zarobić na kryptowalutach?

Zarobek na kryptowalutach jest nieograniczony! Biznes kryptowalutowy to nie umowa o praca i nie można sprecyzować dokładnego zarobku, jednak średnio przyjmuje się, że początkujący inwestorzy bazujący na sygnałach zarabiają średnio 200-300zł dziennie , nastomiast bardziej doświadczeni inwestorzy z kilkunastomiesięcznym stażem nawet 2000-3000zł dziennie!

Jak zacząć zarabiać na kryptowalutach?

Rynek kryptowalut został stworzony po to aby każdy z nas, łatwym sposobem miał szansę na niego wejść i zainwestować swoje środki. Każda pełnoletnia osoba może się zarejestrować i zacząć zarabiać na kryptowalutach z dowolnego miejsca na ziemi – przy użyciu smartfona lub komputera z dostępem do internetu.

Poniższy schemat przedstawia proces dołączenia do platformy.

1

REJESTRACJA NA PLATFORMIE

Jednym z podstawowych kroków z którymi musi zmierzyć się początkujący inwestor jest założenie konta na platformie inwestycyjnej.

2

WPŁATA DEPOZYTU

Aby zarabiać a przedewszystkim aby móc zainwestować musisz posiadać depozyt, minimalnym depozytem wyznaczonym przez większość platform jest 250$ czyli ok. 950zł.

3

ZARABIANIE

Pozostało Ci jedynie skontaktować się z Twoim indywidualnym analitykiem i porozmawiać z nim na temat Twoich oczekiwań. Analityk finansowy przedstawi Ci schemat działania.

TOP platformy inwestycyjne

Wybraliśmy dla Was najlepsze platformy inwestycyjne, sugerując się opinią setek zadowolonych inwestorów.

TRADE360
trade360

$250

minimalny depozyt

  • polskie call-center
  • sygnały handlowe
  • wypłaty na konto
  • wysoki poziom obsługi
DOŁĄCZ TERAZ
OIL PROFIT

$250

minimalny depozyt

  • niska prowizja za sygnały
  • polskie call-center 7 dni w tygodniu
  • osobisty doradca
  • niski depozyt startowy
DOŁĄCZ TERAZ

Zarabiaj bitcoiny za pomocą komputera lub smartfona.

Możesz zarabiać na kryptowalutach u brokera online. Korzystanie z brokera internetowego podczas handlu kryptowalutami ma wiele zalet. Niektóre z zalet to niższe prowizje handlowe, możliwość handlu w wielu walutach i elastyczne godziny handlu.
Rynek jest konkurencyjny, dlatego ważne jest, aby znaleźć najlepszego brokera dla swoich potrzeb. Powinieneś porównać brokerów, analizując ich współczynnik wydatków, stawki prowizji, minimalne konta i inne oferowane przez nich korzyści.
Różni brokerzy oferują swoim klientom różne usługi. Niektórzy brokerzy oferują tanie transakcje bez wymaganych wartości minimalnych, podczas gdy inni zapewniają przechowywanie offline dla zasobów cyfrowych lub całodobową obsługę klienta.

×
Nowa rejestracja!